Nav view search

Навигация


Деаератор атмосферний

Деаератори атмосферні серії "ДА"


ТОВ "ТВК "Теплотерм" пропонує атмосферні деаератори номінальною продуктивністю від 1,0 до 300,0м3/год.
Деаератор атмосферний серії "ДА" призначений для видалення корозійно-агресивних газів (кисню та вільної вуглекислоти) з води, для живлення парових котлів та підживлювальної води системи теплопостачання.

   

 

Корпус деаератора виготовляється із вуглецевої сталі, а внутрішні частини із нержавіючої сталі.
За бажанням Замовника деаератор атмосферний може поставлятися в повному комплекті (деаераторний бак, деаераційна колонка, охолоджувач випара, допоміжні комплектуючі) так і розсипом (окремо по комплектуючих).
Атмосферний деаератор може бути виготовлений для роботи з гідрозатвором і без нього.
При роботі атмосферного деаератора без гідрозатвора вони комплектуються системою управління, яка реалізує функції автоматизації регулювання рівня в деаераторі і регулювання витрати гріючої і барботажної пари, а також регуляторами тиску, регулюючими клапанами і запобіжними клапанами.
 

Автоматика для деаераторів

ТОВ "ТВК "Теплотерм" пропонує Вам скористатися послугами з постачання, монтажу та налагодження автоматики для деаераторів на базі щитів автоматизації ЩАД-Е та ЩАД-S.

Щит автоматизации деаэратора ЩАД-Е. Теплотерм


ЩАД-Е - економічне рішення для автоматизації процесу деаерації води , що забезпечує надійний вимір, регулювання, сигналізацію, захист технологічних процесів у деаераційній установці.

Щит автоматизации деаэратора ЩАД-S. Теплотерм


ЩАД-S – сучасне рішення для автоматизації процесу деаерації води на базі мікропроцесорного контролера з сенсорною панеллю оператора. ТОВ "ТВК "Теплотерм" пропонує ЩАД-S на вітчизняних та імпортних контролерах.