Nav view search

Навигация


Новини

15.03.2024р.

 

Виготовили та відвантажили Замовнику водогрійну модульну котельну установку "МТКУ(В)-0,25" потужністю 250 кВт. Дана модульна котельня призначена для роботи на природному газі та виготовлена на базі одного водогрійного котла "КВа(KV)-0,25" з пальниковим проистроєм "Cibital Unigas(Італія)". Також у котельні передбачена система хімічної деаерації води та насосна група циркуляційних насосів "Lowara(Італія)"

 

25.12.2023р.

 

Виготовили та відвантажили Замовнику модуль регулювання температури, який зібраний на рамі. У даному модулі також використано запірно-регулююче обладнання німецького виробника ARI-ARMATUREN. Модуль регулювання температури також буде встановлений на олійноекстракційному заводі в Республіці Молдова.

 

27.11.2023р.

 

Виготовили та відвантажили Замовнику конденсатну насосну станцію, зібрану на рамі. У цій конденсатній насосній станції використано запірно-регулююче обладнання німецького виробника ARI-ARMATUREN, а бак-ресивер власного виробництва. Дане обладнання буде встановлено на олійноекстракційному заводі Замовника в Республіці Молдова.

 

30.10.2023р.

 

Пропонуємо Вашій увазі виготовлений нами тепловий пункт потужністю 1500 кВт, що зібраний на рамі. В даному тепловому пункті використано запірно-регулююче обладнання німецького виробника ARI-ARMATUREN, також пластинчастий теплообмінник на основі пластин SONDEX(Данія).

 

 

25.09.2023р.

 

Відвантажили замовнику комплектуючі для збирання редукційної установки на базі німецького редукційного клапану Ari-Predu. Всі інші комплектуючі також німецького завода-виробника ARI-Armaturen Albert Richter GmbH & Co. KG. Дана запірно-регулююча арматура зарекомендувала себе як надійне та довговічне обладнання.

 

28.04.2023р.

 

Відвантажили Замовнику водопідготовчу установку для котла парового продуктивністю 5 тон пари/год. Незабаром плануються монтажні та пускові роботи по водопідготовчому обладнанню.

 

20.04.2023р.

 

Привезли та відвантажили Замовнику триходовий фланцевий клапан з електроприводом SIEMENS(Німеччина), що призначений для системи опалення. Даний клапан буде встановлено в котельній для живлення водогрійного котла. 

 

24.03.2023р.

 

Конденсатні насосні станції на обладнанні ARI-Armaturen(Німеччина) виготовляються нашим підприємством за технічним завданням Замовника. Серед реалізованих проєктів: олійно-екстракційні та консервні заводи, інші підприємства агропромислового комплексу. Наші насосні станції успішно працюють як в Україні, так і за її межами.

 

20.12.2022р.

 

Виконано постачання, монтажні та пусконалагоджувальні роботи дизельного пальникового пристрою Сibital Unigas(Італія) для роботі на водогрійному котлі Viessmann Vitoplex(Німеччина), що встановлений на винному заводі "Коблево".

 

                                                

14.12.2022р.

 

Виконано монтажні та пусконалагоджувальні роботи атмосферного деаератора ДА-5/4 виготовленого Заводом котельного обладнання "Енергометмаш". Деаератор встановлений в котельні на заводі по виробництву соняшникової олії.

 

29.11.2022р.

 

Виконано постачання та монтажні роботи циркуляційних насосів Lowara(Італія) для водогрійної котельні фармацевтичного виробництва. Циркуляційні насоси Lowara вирізняються своєю надійністю та економічною роботою електродвигуна.

 

27.10.2022р.

 

Виготовили та відвантажили Замовнику пластинчастий теплообмінник з використанням якісних пластин Sondex(Данія) потужністю 1200 кВт для пароводяної системи олійноекстракційного заводу у Миколаївській області.

 

30.09.2022р.

 

Привезли та відвантажили Замовнику фланцеві кульові крани Valpres(Італія) з електроприводами. Дані крани будуть використовуватися для технології виробництва олії.

                                                             

31.08.2022р.

 

Представляємо Вашій увазі покажчик рівня Diesse (Італія) з лампою підсвічування, яка освітлює всю робочу зону покажчика. Цей покажчик рівня буде встановлений на паровий котел з робочим тиском пари до 63 бар.

 

27.07.2022р.

 

Виготовили та відвантажили Замовнику пластинчастий розбірний пароводяний теплообмінник. Теплообмінник виготовлений на основі якісних пластин Sondex(Данія). Термін виготовлення становив 10 робочих днів.

 

31.05.2022р.

 

Відвантажено два пальникові пристрої Cibital Unigas(Італія) потужністю 2,2МВт для водогрійних котлів "КВа(KV)-2,0" виробництва Монастирищенського заводу котельного обладнання ТОВ "Енергометмаш".

 

29.04.2022р.

 

За бажанням Замовника виготовили покажчики рівня із застосуванням італійських запірних пристроїв від DIESSE . Дані запірні пристрої ідеально зарекомендували собі своєю надійністю, а також сумісністю зі всім модельним рядом вироблених нами покажчиками рівня.

 

 

27.01.2022р .

 

Привезли та відвантажили Замовнику запірні фланцеві клапани для пари ARI-STEVI(Німеччина) із пневмоприводами. Дані клапана призначені для перекриття потоку робочої середовища за допомогою роботи пневматичного приводу і будуть використовуватись у паровій котельні заводу будівельних матеріалів.

 


21.12.2021р.

 

Привезли та відвантажили Замовнику магнітний байпасний рівнемір DIESSE (Італія). Даний рівнемір буде встановлено на акумулятор пари "АПГ-10000", що виготовляється нами. Для перегляду опису магнітного байпасного рівня DIESSE(Італія) просто перейдіть по "ПОСИЛАННЯ" .

 


23.11.2021р.

 

Надійшли у продаж нові кондуктометричні та ємнісні датчики рівня виробництва М.М.Т.(Італія). Дані датчики застосовуються для контролю рівня на парових котлах, деаєраторах та інших ємностях. Детальний технічний опис можна переглянути нижче:

 

Опис кондуктометричного датчика рівня.pdf

Опис ємнісного датчика рівня.pdf

 

 

20.10.2021р.

 

А ось і чергове поповнення переліку з обладнанням, яке ми поставляємо! Просимо любити та шанувати: Покажчики рівня італійського виробника " DIESSE Srl Fluid Control" , офіційним дистриб'ютором яких в Україні тепер є Компанія "Теплотерм". Дані покажчики рівня ідеально підходять для установки на котли європейських виробників VIESSMANN, I.VAR, BOSCH, ICI CALDAIE, UNICAL, також підходять для установки на котли вітчизняного виробництва та на різні судини, що працюють під тиском. Нижче вказане посилання, по переходу на яке Ви зможете ознайомитися з кресленнями та технічним описом, також з можливістю завантажити каталог з повним переліком вказівників рівня рідини "Diesse", що поставляються нами:

 

КАТАЛОГ ПОКАЗНИКІВ РІВНЯ DIESSE.PDF

 

 

30.09.2021р.

 

Представляємо Вашій увазі комплектуючі для виготовлення насосної конденсатної станції. Замовнику було запропоновано лише якісну запірну арматуру від виробника Ari-Armaturen (Німеччина), насосний агрегат Lowara (Італія), а також щит управління власного виробництва.

 

 

08.09.2021р.

 

Привезли та відвантажили Замовнику фланцеві регулюючі клапани Ari-Stevi(Німеччина) з електроприводами Ari-Premio(Німеччина), які працюватимуть з таким робочим середовищем як "насичена пара" з тиском 10 бар.

 

 

20.08.2021р.

 

Чергове постачання електроприводу Ari-Premio(Німеччина) для регулюючого клапана Ari-Stevi(Німеччина) із зусиллям 2,2 kN. Даний привід із клапаном встановлені в котельні компанії з виробництва хімічних продуктів та пластикових упаковок.

 

 

12.08.2021 р.

 

Пропонуємо до Вашої уваги щит управління ЩАД-S-VIPA для деаератора атмосферного серії "ТАК" власного виробництва. Даний щит виготовлений на основі вільно програмованого контролера VIPA(Німеччина) із сенсорною панеллю управління та надає роботу деаератора у безпечному режимі відповідно до чинних нормативних документів.

 

 

29.07.2021 р.

 

Акумулятор пари АПГ-10000 виробництва ТОВ "Енергометмаш" ( www.mzko.ua ), виготовлений для заводу з виробництва пінопласту, укомплектований запірно-регулюючою та запобіжною арматурою Ari-Armaturen (Німеччина).

 

 

20.07.2021 р.

 

Пропонуємо до Вашої уваги "секції" димової труби з нержавіючої сталі, яка буде встановлена спільно з паровою котельнею власного виробництва. Паропродуктивність котельні: 2,5 тонни пари на годину з абсолютним тиском пари 1,4МПа. Нагадуємо, що наше підприємство відмінно і якісно справляється з виготовленням та монтажем будь-яких промислових димових труб (з нержавіючої сталі, вуглецевої сталі, в каркасі або самонесучі, а також на розтяжках).

 

 

22.06.2021 р.

 

Привезли та відвантажили Замовнику замовлення на паровий інжектор для котельні ADCA(Португалія) DN25. Дана парова котельня розміщена на заводі з виробництва винно-коньячних виробів.

 


 

28.05.2021 р.

 

Пропонуємо до Вашої уваги пальниковий пристрій італійського виробництва Cibital Unigas, який призначений для роботи на природному та зрідженому газі, можливі також версії для роботи на рідкому паливі. Компанія "Теплотерм" комплектує даними пальниками як водогрійні так і парові котли власного виробництва (Монастирищенський завод котельного обладнання "Енергометмаш"). У конкретному випадку, цей пальниковий пристрій буде встановлено на паровий котел Е-2,5-1,4ГМ паропродуктивністю 2,5 тонни пари на годину з абсолютним тиском пари 1,4 МПа.

 

 

20.05.2021 р.

 

Компанія "Теплотерм" має можливість виконувати замовлення на поставку як повного комплекту запірно-регулюючої арматури: клапан регулюючий в комплекті з електро або пневмоприводом, а також окремо: окремо клапан (підбір під вже існуючий привід), або електро/пневмопривід (підбір) під існуючий клапан).

 

 

30.04.2021 р.

 

Виконано замовлення на постачання 12 запобіжних клапанів виробництва Ari-Armaturen серія Ari-Safe(Німеччина). Шість клапанів для роботи з робочим середовищем "Пар" та шість клапанів для роботи з робочим середовищем "Вода". Термін поставки даних клапанів: близько 4 тижнів. Поставивши клапани Ari-Safe, Ви завжди можете бути впевнені, що Ваша система захищена від спонтанного стрибка тиску.

 

 

22.03.2021 р.

 

Виконано замовлення на постачання клапана запірного фланцевого ARI-STEVI(Німеччина) арт.12.405 з пневмоприводом та двома індуктивними кінцевими вимикачами. Корпус даного клапана виготовлений із чавуну марки EN-JL1040.

 

 

09.03.2021 р.

 

Прийнято замовлення на поставку комплектуючих високого тиску у вигляді запірних сальникових клапанів ARI-STOBU(Німеччина) арт.88.005. Дані клапани розраховані для роботи з тиском робочого середовища, що не перевищує 160 бар і максимальною температурою 530 градусів.

 

 

 

25.02.2021 р.

 

Відвантажена Замовнику чергова партія запірно-регулюючої та конденсатної арматури виробництва ARI-ARMATUREN(Німеччина), SWISSFLUID(Швейцарія) та GESTRA(Німеччина). Ми постачаємо лише якісну європейську арматуру!

 

 

05.02.2021 р.

 

Відвантажено замовлення на партію конденсатовідвідників ADCA(Португалія) та сітчастих фільтрів ARI-STRAINER(Німеччина). Конденсатовідвідники і фільтри, що поставляються нами, вже допомагають масло-екстракційному виробництву в технологічному процесі.

 

 

26.01.2021 р.

 

Відвантажений Замовнику димосос Savio(Італія), який використовуватиметься на заміну димососу ДН-17 для парового лушпильного котла з паропродуктивністю 10 тонн пари на годину.

 

05.01.2021 р.

 

Відвантажений Замовнику вентилятор Savio(Італія) з потужністю двигуна 22 кВт. Цей вентилятор використовуватиметься для подачі повітря на спалювання біопалива в теплогенераторі.

 

24.12.2020 р.

 

Відвантажено та встановлено Замовнику систему безперервної та періодичної продувок на парові котли Е-1,8-0,9 виробництва заводу котельного обладнання "Енергометмаш"( www.mzko.ua ).

 

 

01.12.2020 р.

 

Прийнято та запущено в роботу замовлення на виготовлення відцентрового вентилятора для котельні ВД-2,7 з електродвигуном 1,1 кВт, 1500 об/хв. Впораємося за 5 робочих днів!

 

26.11.2020 р.

 

Прийнято замовлення виготовлення двох сталевих покажчиків рівня арт.16.112 з нержавіючими запірними пристроями, а також двох рівнемірних колонок в комплекті з датчиками рівня. Дане обладнання виготовлятиметься для парового котла Е-2,5-0,9.

 

04.11.2020 р.

 

Прийнято замовлення на постачання запірно-регулюючої арматури та контрольно-вимірювальних приладів для атмосферного деаератора ТАК-1. Вся арматура та датчики виключно провідних європейських виробників, таких як: Ari-Armaturen (Німеччина), Belimo (Швейцарія), Dinel (Данія) та ін.

 

22.10.2020р.

 

Виконано чергове замовлення на поставку Замовнику регулюючого клапана Ari-Stevi (Німеччина) з електроприводом Ari-Premio (Німеччина) з діаметром DN80. Нижче фото перед відвантаженням:

 

 

01.10.2020р.

 

Прийнято замовлення на виготовлення та постачання деаераційного бака БДА-5 за кресленнями Замовника. Бак виготовлятиметься з ізоляцією та нержавіючим захисним кожухом.

 

20.09.2020р.

 

Прийнято замовлення на виготовлення сепаратора пари та повітря СП-25 з під'єднувальним діаметром Ду25. Сеператор буде виготовлений із вуглецевої сталі.

 

10.09.2020р.

 

Прийнято та запущено в роботу замовлення на виготовлення підігрівника пароводяного ПП1-35-2-II. Термін виготовлення за Договором становив 30 робочих днів.

 

29.08.2020р.

 

Прийнято замовлення на виготовлення двох зрівняльних ємностей та двох покажчиків рівня зі сталевими рамками арт.16.112 та нержавіючими запірними пристроями.

 

05.08.2020р.

 

Прийнято замовлення виготовлення колонки рівнемірної для атмосферного деаератора під датчики ДС.ПВТ. Впораємося за 5 робочих днів.

 

30.07.2020р.

 

Прийнято замовлення на переведення котла ДКВр-4/13 з парового у водогрійний режим. Термін виконання робіт: 20 днів.

 

14.07.2020р.

 

Прийнято замовлення виготовлення сепаратора безперервної продування СНП-0,15-0,3-0,06 (Ду300). Термін виготовлення за Договором складав 20 робочих днів.

 

15.06.2020р.

 

Прийнято та запущено в роботу замовлення виготовлення Охолоджувача випару ОВА-1 та Показника рівня арт.16.111 зі скляною трубкою, нержавіючим захисним кожухом та нержавіючими запірними кранами. Це обладнання виготовляється для атмосферного деаєратора.

 

05.06.2020р.

 

Прийнято та запущено в роботу замовлення виготовлення Солерозчинника С-0,4-0,7 для котельні. Термін виготовлення за договором 30 робочих днів.

 

27.05.2020р.

 

Замовник на постачання Замовнику клапана регулюючого фланцевого Ari-Stevi (Німеччина) art.12.440 DN80 PN16 з електроприводом Ari-Premio із зусиллям 12 кН. Нижче фото клапана перед відправкою Замовнику:

 

 

22.05.2020р.

 

Замовник клапана регулюючого триходового Ari-Stevi-Pro(Німеччина) art.35.453 DN25 PN40 з електроприводом Premio-Plus 2G із зусиллям 5 кН. Нижче фото клапана перед відправкою Замовнику:

 

 

29.04.2020р.

 

Прийнято та запущено в роботу замовлення на виготовлення двох великих сепараторів пари та повітря СП-25 з приєднувальними діаметрами Ду200. За бажанням Замовника, внутрішні пристрої сепараторів будуть виготовлені з нержавіючої сталі. Термін виготовлення за Договором: 10 робочих днів.

 

10.04.2020р.

 

Виготовлено та відвантажено Замовнику два показники рівня рідини арт. 16.111 зі скляною трубкою, нержавіючим захисним кожухом та нержавіючими запірними пристроями з нестандартним приєднувальним діаметром фланців Ду50 та Ду25. Показники виготовлялися для нафтовидобувного підприємства.

 

27.03.2020р.


Прийнято та запущено в роботу замовлення на виготовлення сепаратора безперервного продування СНП-0,15-0,3-0,06. Термін виготовлення за договором: 15 робочих днів.

 

05.03.2020р.


Прийнято замовлення на виготовлення сепаратора пари центрового типу СП-25 Ду100 Ру16. Корпус сепаратора буде виготовлений із вуглецевої сталі. За бажанням Замовника в комплекті із сепаратором буде йти також конденсатовідвідник поплавця ADCA (Португалія).

 

28.02.2020р.


Прийнято та запущено в роботу замовлення на виготовлення парового котла Е-1,8-1,4Р із вихровою топкою ТВ-2,0 та деаєраторним баком БДА-4. Термін виготовлення за договором: 60 робочих днів.

 

15.02.2020р.


Прийнято замовлення на виготовлення бака деаєраторного БДА-25. Виготовлення бака здійснюватиметься за технічним завданням Замовника, термін виготовлення 60 робочих днів.

 

22.01.2020р. Виготовлено та відвантажено замовлення на два покажчики рівня, а саме: Показник рівня з різьбовими запірними кранами арт.16.112 та Показник рівня зі скляною трубкою, нержавіючим кожухом та нержавіючими запірними кранами арт.16.111.

 

Прийнято замовлення на виготовлення двох охолоджувачів відбору проб у 108 корпусі ООП-2(двоточкові). Термін виготовлення становив 10 робочих днів.

 

 

ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ НОВИН ДО 2020 РОКУ, ПОТРІБНО ПЕРЕЙТИ З ПОСИЛАННЯ