Nav view search

Навигация


Пальникові пристрої CibItalUnigas (Італія)

Слоган «ВИКОРИСТОВУЙТЕСЯ НАШОЮ ЕНЕРГІЄЮ ЗБЕРІГАЙТЕ СВОЮ висловлює місію CIB UNIGAS Spa, яка полягає у виробництві та модернізації пальникових пристроїв відповідно до техніки безпеки та екологічних стандартів.

Фірма «UNIGAS» заснована у 1972 році як виробництво пальників малої потужності. Завдяки успіху своєї продукції на ринку аналогічного обладнання, компанія доповнила гаму обладнання, що випускається, більш потужними пальниками.

Продукція UNIGAS включає понад шістсот моделей потужністю від 20 до 65000 кВт. Пальникові пристрої поділяються на пальники малої потужності для побутового використання, середньої та великої потужності для цивільних об'єктів та промислових підприємств.

Крім стандартних пальників, представлених у каталозі продукції компанії, CIB UNIGAS Spa також виготовляє ексклюзивні пальники. Таким чином компанія розширює ринки збуту своєї продукції, задовольняючи будь-які запити замовників. Насамперед, це нестандартні пальники, які працюють на нетрадиційних видах палива, таких як біогаз, сира нафта, гас, важкі мазути, попутний, скраплений газ, газоконденсат та інші. Виробництво таких пальників здійснюється завдяки великому і постійно зростаючому досвіду фахівців компанії CIB UNIGAS Spa .

Автоматичний пальник UNIGAS (Італія) – це комплекс обладнання виробництва провідних світових виробників, необхідний для безпечного процесу спалювання палива в казані або будь-якому іншому теплогенераторі. У вартість пальників включено корпус пальника, вентилятор з електродвигуном, електрощит з автоматикою, трансформатор запалювання, електроди, обладнання подачі палива – електромагнітні газові клапани, або насос з електродвигуном для подачі рідкого палива.


Досить складною виявилося завдання підбору пальників для котлів типу ДКВР та Е-1,0/0,9, топки у яких дуже короткі і крім цього всі ці котли є негазоплотними, тобто. працюють із димососами.

В результаті інженерами було знайдено досить оригінальне рішення - на будь-який котел від ДКВР-2,5 до ДКВР-20 пропонується один пальник UNIGAS, незалежно від того, скільки до цього стояло на казані вітчизняних пальників.

Дані пальники формують широке розподілене та нешумне полум'я, чудово пристосоване до об'єму та форми камери згоряння тих котлів, які були спроектовані для роботи на твердому паливі та мазуті або з пальниками вітчизняного виробництва з ручним регулятором завихрення. Конструкція такого пальника передбачає широке використання елементів стандартних пальників, у тому числі складається на 90%.

Оригінальність полягає в соплі пальника, розділеному на чотири сопла меншої потужності. Вихід на максимальну потужність пальника здійснюється не миттєво після розпалу, як у стандартних пальників, а поступово, щоб запобігти напруженню на обмуровку таких котлів. Особливу увагу, крім того, було приділено одержанню високого ККД згоряння, зниження недопалу та викидів забруднюючих речовин.


Пальник CibUnigas
на жаротрубному казані

Пальник CibUnigas
на паровому казані Е-1/9

 


Пальник
CibUnigas
на паровому казані ДЕ-10/14

Пальник
CibUnigas на паровому казані
ДКВР-4/13 з окремим вентилятором