Nav view search

Навигация


Помпи Grundfos. Поживний насос парового котла, насос циркуляційний

 

Grundfos – безперечний лідер на ринку насосного обладнання. Вона має бездоганну репутацію, а висока якість продукції Grundfos відома у всьому світі. Насоси Grundfos , ціни на які доступні широкому колу споживачів, затребувані в різних галузях застосування (циркуляційні насоси Grundfos , насосні станції Grundfos , занурювальні насоси для води Grundfos , живильні насоси парових котлів Grundfos , багатоступінчасті насоси Grundfos .).

ТОВ ТПК «ТЕПЛОТЕРМ» пропонує широкий вибір насосів Grundfos , а саме:

 

 • насос циркуляційний Grundfos ( UPS , Grundfos Alpha);
 • насос циркуляційної системи гарячого водопостачання Grundfos ( UPS , UP );
 • насос циркуляційний Grundfos серії TP із сухим ротором;
 • насосні установки Grundfos ;
 • насоси для води Grundfos ;
 • регульовані циркуляційні насоси Grundfos ;
 • багатоступінчасті насоси Grundfos (насос cr , поживні насоси парових котлів, підживлювальні насоси системи опалення, насоси для підвищення тиску);
 • занурювальні насоси Grundfos ;
 • свердловинні насоси Grundfos ;
 • каналізаційні насоси Grundfos ;
 • дренажні насоси Grundfos ;
 • моноблочні насоси Grundfos ;
 • консольні насоси Grundfos ;
 • модулі підвищення тиску Grundfos ;
 • каналізаційні насосні станції Grundfos ;
 • дозувальні насоси Grundfos та ін.

 

Моноблочні та консольні насоси Grundfos NB , NK та їх модифікації призначені для перекачування холодної та гарячої води в системах опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, у міських та районних котельнях, локальних опалювальних установках та ін. Насоси NK-консольні, насоси NB моноблочні.
Температура рідини, що перекачується, насосами залежить від типу насоса, торцевого ущільнення і знаходиться в діапазоні від -25°С до +140°С.
Робочі параметри насосів знаходяться в діапазоні витрати від 2 до 2000 м3/год і забезпечують напір від 2 до 160 метрів.
Модифікації насосів NBE і NKE, з вбудованим в двигун перетворювачем частоти, називаються насосами з частотним регулюванням.

Насос циркуляційний Grundfos UPS , Alpha .
Насос циркуляційний Grundfos серії UP, UPS забезпечує циркуляцію води в системах опалення та гарячого водопостачання, системах обігріву підлоги. Це безфундаментний безсальниковий відцентровий насос з розташуванням патрубків рівного діаметра "в лінію", з 2 або 3 швидкостями обертання.

Насос циркуляційний Grundfos Alpha – це абсолютно новий підхід до циркуляційних насосів. Даний тип циркуляційних насосів не вимагає монтажу (електрична частина) - Ви просто включаєте його в мережу і він працює. Будучи повністю автоматизованим, він сам підлаштовується під параметри, потрібні системі - незалежно від типу будівлі та пори року, значно знижуючи шуми, що виникають у трубах та батареях. Grundfos Alpha оснащений автоматичним керуванням, яке стежить за тим, щоб витрата і напір насоса постійно коригувалися під умови, що змінюються - день або ніч, зима або літо. Grundfos Alpha працює в будь-якій системі опалення - як в одно-, так і в двотрубних системах і системах опалення підлоги.

Насос циркуляційний Grundfos TP, TPE , TPD , TPED .
Насос циркуляційний Grundfos TP належить до типу циркуляційних насосів «Інлайн» із сухим ротором. Насос циркуляційний Grundfos TP використовується для подачі чистої, технічної води в системах опалення та гарячого водопостачання, конденсату, 40% розчину етиленгліколю та інших рідинних середовищ без абразивних або линноволокнистих включень, причому вода не повинна містити хімічно агресивних по відношенню до речовин. Якщо передбачається перекачувати рідину, щільність та/або в'язкість якої відрізняється від тих самих параметрів води, то внаслідок зміни гідравлічної потужності необхідно враховувати необхідну потужність електродвигуна.
CR, CRI, CRN вертикальні багатоступінчасті c співвісним розташуванням патрубків, що всивають і напірні ("in-line"), що дозволяє встановлювати їх на горизонтальному трубопроводі. Насоси CR, CRI, CRN застосовують для перекачування вибухобезпечних, без абразивних і волокнистих включень, рідин у системах водопостачання, підвищення тиску, зрошення полів, охолодження та кондиціювання повітря та ін. Дані відцентрові насоси застосовуються як живильні насоси парових котлів , насоси перекачування води для станцій водопостачання, насоси розподілу води з водопостачальних станцій, насоси підвищення тиску в магістральних трубопроводах та ін.
Дренажний насос Grundfos KP є малогабаритним одноступеневим занурювальним насосом з поплавковим вимикачем, вертикальним нагнітальним патрубком і сіткою в основі. Всі деталі, що знаходяться в контакті з робочим середовищем, виготовлені з хромонікелевої нержавіючої сталі. Підшипники ковзання, що змащуються рідиною, не вимагають обслуговування. Зона ротора заповнена екологічно чистою рідиною. Відмінною особливістю насосів Unilift KP є розташування вихідного патрубка догори, що дозволяє опускати насос у вузькі приямки та труби.
Дренажні насоси фірми Grundfos Unilift AP виготовлені з нержавіючої сталі та призначені для відкачування чистої або слабко забрудненої твердодисперсними частинками води з підвалів, затоплюваних приміщень, канав, басейнів та водойм. Завдяки поплавковому вимикачу, дренажні насоси Grundfos Unilift AP працюють в автоматичному режимі. Призначення: перекачування чистої та забрудненої води без волокнистих включень із твердими частинками до 50 мм.
Фекальні та дренажні насоси Grundfos серій DP та EF з корпусом з чавуну, що застосовуються для дренажу та відведення поверхневих вод з житлових будівель, вод у промислових процесах, поверхневих вод з невеликими забрудненнями, відведення води з пралень, відведення стічних вод від будівель.
Насоси Грундфос DP, EF - занурювальні, одноступінчасті блокової конструкції, можуть працювати частково або повністю зануреними в рідину, що перекачується. Електродвигуни насосів DP, EF асинхронні одно- та трифазні з класом нагрівальностійкості ізоляції F (155 ° С).
Фекальні насоси Grundfos SEG - це насос з горизонтальним напірним патрубком, спеціально розробленим для відкачування побутових стічних вод з санвузлів під тиском. Даний насос оснащений різальним механізмом, який подрібнює тверді частинки до такого розміру, що вони можуть відводитися трубопроводом порівняно невеликого діаметру. Насос виготовлений із чавуну. Гладке покриття корпусу насоса запобігає налипанню бруду .
Дозувальні насоси DME , DMS , DMX , DMH ( Grundfos)
Цифровий дозувальний насос DME
(до 48 л/год) є чудовим прикладом обладнання, яке гармонійно поєднує в собі точність дозування та простоту керування. Причому розроблена конструкція дозволяє перекачувати навіть рідину, яка має високу в'язкість або якщо в ній міститься велика кількість газу. З підвищенням вимог ринку був удосконалений дозувальний насос марки DME , з метою можливості перекачувати більші об'єми рідини, ніж раніше (цифровий дозувальний насос DME (до 150 л/год). Споживачами цього типу насоса найчастіше виступають підприємства легкої промисловості. Простота і зручність особливо видно. у можливостях вибору режимів керування (імпульсне керування, таймер, аналогове керування та ін.).
Як альтернатива насосам DME випускається серія ( DMS ), що також забезпечує простоту в керуванні та точність дозування. Його характерною рисою є панель управління, куди вводяться необхідні параметри. На панелі керування ( DMS A/B (до 12 л/год)) інформація, що вводиться, аналізується, і система автоматично регулює обсяг дозування. Для розширення номенклатури цифрових насосів дозування ввели DMS D (до 14 л/год). Завдяки простоті використання ця модель насоса є унікальним рішенням для систем, контрольованих регуляторами та сенсорами.
Насоси типу DMН ( мембранно-поршневі дозувальні насоси від 2,2 до 2*1150 л/год) використовують у разі потреби дозування з досить широким робочим діапазоном при високому тиску. Надійність і можливість використання майже будь-якого робочого середовища – це риси, якими відрізняються насоси цієї марки.
Замикає перелік дозаторів насоси DMХ . Це універсальні насоси для різних сфер застосування. Універсальність проявляється у широкому робочому діапазоні та мінімальному технічному обслуговуванні.

Свердловинний насос Grundfos SQ, SQE: область застосування
Свердловинний насос Grundfos SQ, SQE призначений для перекачування чистих рідин, що не містять твердих частинок або волокон. Зазвичай насос свердловин Grundfos SQ, SQE застосовується:

 • для подачі ґрунтової води в системи водопостачання
 • для приватних будинків
 • для невеликих водопровідних станцій
 • для іригаційних систем
 • для перекачування води у резервуари.

Свердловинний насос Grundfos SQ, SQE: особливості та переваги
Свердловинні насоси Grundfos SQ та SQE обладнані захистом від роботи «всуху». Значення Pcut-out забезпечує вимкнення насоса у разі відсутності води у свердловині, що запобігає перегоранню двигуна. Pcut-out встановлюється у заводських умовах для насосів SQ та SQE.
Гідравлічні компоненти насоса виготовлені з поліаміду, армованого скловолокном (зміст скловолокна становить 30%). Гідравлічна конструкція забезпечує високий ККД насоса, що означає низьке споживання енергії та, отже, малі витрати на електроенергію. У конструкції електродвигунів використані ротори з постійними магнітами (електродвигуни типу PM), що забезпечують високий ККД в широкому діапазоні навантажень. перегріву.
Насос свердловини Grundfos SQ, SQE: додаткові функції
Регулювання шляхом зміни частоти обертання
Електродвигун MSE 3 дозволяє регулювання частоти обертання в межах 65-100% діапазону. Може вибиратися будь-яка робоча точка між робочими характеристиками насоса. Отже, характеристики двигуна можуть бути узгоджені з будь-якими вимогами. Для регулювання частоти обертання необхідно використовувати блок керування CU 300 та блок R100.
Електронне керування та зв'язок.
Свердловинні насоси Grundfos SQ, SQE можуть бути вертикально, горизонтально і похило. Насос ніколи не повинен встановлюватись нижче горизонтальної площини щодо електродвигуна.
Свердловинний насос Grundfos SQ, SQE: середовища, що перекачуються
Свердловинні насоси Grundfos SQ та SQE призначені для перекачування чистих, неагресивних рідин, що не містять твердих частинок або волокон. Насоси SQ та SQE призначені для перекачування рідин, вміст піску в яких становить до 50 г/м3. Вищий вміст піску зменшує термін служби насоса.

 

Для допомоги у підборі насосів звертайтесь до менеджерів компанії.