Nav view search

Навигация


Ковпачки щілинні

Для фільтрації води у фільтрах водопідготовчих установок наша компанія постачає дренажно-щілинні ковпачки (часто зустрічається назва дренажні ковпачки, або фільтроелементи).

 

Ми пропонуємо такі дренажно-щілинні ковпачки, а саме:

 

       
Ковпачок дренажно-щілинний ВТІ-К     Ковпачок дренажно-щілинний К-500     Фільтроелемент нержавіючий

 

 

Дренажно-щілинний ковпачок ВТІ-К

Дані дренажно-лужні ковпачки мають меншу фільтруючу площу і відмінно підходять для водопідготовчих установок продуктивністю до 2,5 м 3 /годину (ВПУ-1,0; ВПУ-2,5 та ін). Для приєднання до штуцера на щілинному ковпачку ВТІ-К передбачено внутрішнє різьблення G 1/2".

 

 

Дренажно-щілинний ковпачок К-500

Даний дренажно-щілинний ковпачок має велику площу фільтрації в порівнянні з дренажно-щілинним ковпачком ВТІ-К. Величина площі фільтрації дренажно-щілинного ковпачка К-500 закладена у його назві та становить 500мм 2 . Ці дренажно-лужні ковпачки мають більш міцний корпус у порівнянні з дренажно-щілинними ковпачками ВТІ-К і добре себе зарекомендували на водопідготовчих установках (ВПУ-5,0) та фільтрах ФІП (ФОВ) з продуктивністю понад 2,5 м 3 /год. Для приєднання до штуцера на щілинному ковпачку К-500 передбачено внутрішнє різьблення G 1/2".

 

 

Дренажно-щілинні ковпачки (фільтроелементи) виготовлені з нержавіючої сталі

Фільтруючі елементи нержавіючі призначені для комплектації дренажно-розподільних пристроїв та інших розподільчих пристроїв, які встановлюють у механічних (освітлювальних), сорбційних та іонообмінних (катіонітних, аніонітних) фільтрах, а також у напірних та безнапірних фільтрах очисних споруд питної води. ФЕЛ і застосовують також для комплектації збірно-розподільних дренажних пристроїв, як внутрішніх пристроїв апаратів, що застосовуються у різних технологічних процесах хімічної, нафтової, нафтопереробної, целюлозно-паперової, металургійної. харчової та інших галузях промисловості. ФЕЛ і працездатні при температурах робочого середовища від 5 до 120°З водневим показником (рН) від 2 до 14.

 

Пропускна здатність та розміри нержавіючих дренажних ковпачків ФЕЛ

Приєднання G 1/2"-вн G 1/2"-вн G 3/4"-вн G 3/4"-вн
Ширина щілини, мм 0,2 0,4 0,2 0,4
Пропускна спроможність, мм. кв. 1050 1200 1800 1800
Діаметр, мм 54 54 54 54
Висота з приєднувальним штуцером, мм 85 85 85 85

 

Щілинні ковпачки нержавіючі мають відмінну особливість - низький гідравлічний опір (від 0,016 МПа), який можна не враховувати при гідравлічному розрахунку фільтрів.

Щілинні ковпачки нержавіючі зі щілиною 0,2±0,05 мм широко використовуються в іонітних фільтрах ФІП.

Щілинні ковпачки нержавіючі зі щілиною 0,4±0,05 мм широко використовуються в фільтрах ФФ.

Розмір частинок іонітів від 0,315 мм дозволяє не застосовувати підсипку (кварцовий пісок або антрацит) поверх ковпачків з метою запобігання виносу смоли.

Ковпачок нержавіючий складається з корпусу, приєднувального штуцера та фільтруючого блоку, виготовлених із нержавіючої сталі 12Х18Н10Т. Фільтруючий блок виготовляється із шириною щілин 0,2±0,05 мм або 0,4±0,05 мм. При необхідності ширина щілин може бути змінена від 0,1±0,05 до 0,6±0,05.

 

Переваги та недоліки за типами ковпачків

Параметри Дренажні
ковпачки з
пластмас
Дренажні
ковпачки з
нержавіючої
стали
Міцність ковпачка Низька Висока
Надійність кріплення до штуцера Низька Висока
Схильність до заростання відкладами Низька Висока
Збільшення щілин у процесі експлуатації Велике Відсутнє
Ремонтопридатність Повна
заміна
Повна
заміна
Вартість Низька Висока