Nav view search

Навигация


Зворотній осмос

Установки зворотного осмосу

 

Зворотний осмос – один з найбільш перспективних методів обробки води, переваги якого укладені в малих енерговитратах, простоті конструкцій установок та їх експлуатації.

 

Створення високого тиску вихідної води призводить до проходження молекул через напівпроникну мембрану. Розчинені у воді солі, важкі метали, органічні сполуки та мікроорганізми не здатні проникнути через мембрану та видаляються у дренаж у вигляді концентрату. Після зворотного осмосу вода очищається від солей на 80 - 99.7%, залежно від складу води, що використовується типу мембран та схеми обладнання.

 

                           

 

 

Промислові мембранні установки зворотного осмосу призначені для глибокої очистки води господарсько-побутового та питного призначення, підземних вод, а також солонуватих вод практично від усіх речовин, що містяться в них на рівні 90-98,3%.

 

Технологія, заснована на використанні зворотньоосмотичних рулонних елементів низького тиску на основі тонкоплівкових композиційних мембран. Мембранні елементи відрізняються високим ступенем очищення (98,3 %) та низьким робочим тиском, а також високою стійкістю до впливу промивних розчинів.

 

Основна сфера застосування промислових установок зворотного осмосу: підготовка води (знесолювання води) для технологічних цілей у багатьох галузях промисловості (наприклад, хімічне виробництво, гальваніка, мікроелектроніка, харчова промисловість, фармацевтика, виробництво дистильованої води, парові котельні тощо).

 

 

 

Деякі стандартні установки зворотного осмосу:

 

 

 

Продуктивність, м3/год

0,25

0,5

0,75

1,0

2,0

3,0

Розміщення

вертикальне

горизонтальне

Корпус для мембран

wave cyber

Кількість мембран

1

2

3

4

2

3

Матеріал рами

сталь

Тип насосу

Lowara

Електрична потужність насосу, кВт

0,75

1,5

1,5

1,5

3,0

3,0

Передфільтр тонкого очищення

картриджний,
тип ВВ10

картриджний,
тип ВВ20

картриджний,
тип ВВ20-2шт.

картриджний,
тип ВВ20-2шт.

Блок керування

9000АТ

Датчик тиску/сухого ходу

Danfoss

Кондуктомір

Ні

Станція дозування

Ні

Матеріал трубопроводів обв'язування

ПВХ

Додаткова комплектація

ротаметри,
манометри

 

 

 

 

 

Для замовлення установок зворотного осмосу рекомендуємо спрямовувати повний хімічний аналіз вихідної води, вимоги води після встановлення, продуктивність, а також додаткові вимоги.