Nav view search

Навигация


Сідельні клапани (вентилі)

 

ТОВ "ТПК "ТЕПЛОТЕРМ" пропонує широкий вибір запірних сідельних клапанів (вентилів). Пропоновані сідельні клапани знайшли широке застосування на паропроводах низького, середнього та високого тиску. Ущільнення типу "метал-метал" дозволило досягти повної герметичності, що дозволяє застосовувати сідельні клапани (вентилі) на найвідповідальніших ділянках трубопроводів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Сильфонне ущільнення штока клапана повністю ізолює шток та сальниковий вузол від робочого середовища. Це особливо важливо для застосування на високотемпературних (пар, термальне масло), вибухонебезпечних та токсичних робочих середовищах.

 

Компанія ARI-Armaturen Albert Richter GmbH & Co. KG (Німеччина) – один із світових лідерів у виробництві промислової трубопровідної арматури. Виробництво здійснюється на трьох заводах, що знаходяться в Німеччині, загальна кількість працівників близько 1000 осіб. Високоякісна продукція та система управління якістю компанії сертифіковані на відповідність усім останнім європейським стандартам, а також стандартам інших країн, зокрема України.

 

Компанія ARI-Armaturen виробляє: сідельні запірні та регулюючі клапани з сильфонним та сальниковим ущільненням для пари, термального масла, нафтопродуктів та інших робочих середовищ з ручним, електричним та пневматичним приводами, запобіжні клапани, редукційні та перепускні клапани, регулятори температури прямої дії, промислові дискові поворотні затвори, розподільники пари та конденсату та ін.

 

Компанія ZETKAMA (Польща) це один із найвідоміших виробників промислової арматури. Фірма знаходиться у м.Клодзко на південному заході Польщі. ZETKAMA існує від 1946 року. Фірма розпочала свою діяльність як державне підприємство. У 1991 році, в період суспільно-економічних змін у Польщі фірма набула правового статусу трудового товариства. У 1999 році відомий фінансовий інвестор Central Europe Valves LLC викуповує найбільший пакет акцій товариства та систематично розвиває технологічні та продуктивні можливості підприємства. Сьогодні ZETKAMA SA .- це завод, що виробляє арматуру в м. Клодзко, а також сучасний ливарний чавунний завод у Шчинавці Середній. З великого державного виробника технічних пристроїв, суспільство перетворилося на відомий у всьому світі завод, що виробляє і продає різного виду арматуру і чавунні виливки. Фабрика арматури виробляє високої якості, високотехнологічну промислову арматуру, яка широко застосовується в енергетиці, тепловодопостачанні, вентиляції та конденціануванні повітря, що успішно продається в більш ніж 40 країнах у всьому світі.