Nav view search

Навигация


Конденсатоотводчики

ТПК "Теплотерм" пропонує широкий вибір конденсатовідвідників провідних європейських заводів-виробників "ARI-Armaturen"(Німеччина) та "ADCA"(Португалія):

 

     

 

 

Компанія Теплотерм пропонує конденсатовідвідник поплавковий, конденсатовідвідник термодинамічний та інші типи.Для підбору конденсатовідвідників (поплавковий конденсатовідвідник, термодинамічний конденсатовідвідник та ін. типи) Ви можете завантажити опитувальний лист або скористатися рекомендаціями для підбору конденсатовідвідників.

 

Інше обладнання для пароконденсатних систем (оглядове скло, автоматичні дренажні клапани, обмежувачі температури конденсату, приривники вакууму, автоматичні повітряні клапани для рідинних систем).


 

Конденсатовідвідник (конденсатовідвідник поплавковий, конденсатовідвідник термодинамічний та ін типи) є істотною складовою будь-якої парової системи. Головне призначення конденсатовідвідника - випускати із системи конденсат, повітря та інші неконденсовані гази, але затримувати пару доти, доки вона повністю не сконденсується. Конденсатовідвідники (КО) істотно впливають на роботу пароконденсатної системи. Так відсутність КО або їх несправність виявляється у появі гідроударів, корозії, втратах з прогонової пари, зниження продуктивності технологічного обладнання тощо.

Тільки досвідчений інженер може визначити неправильну організацію конденсатовідведення, що призводить до зниження продуктивності теплового обладнання та підвищення експлуатаційних витрат.

Удосконалювати системи конденсатовідведення енергетику на своєму підприємстві буде набагато легше, якщо він знатиме призначення, конструкцію та характеристики конденсатовідвідників.

ЩО РОБИТЬ КОНДЕНСАТОВІДВІДНИК?

Основне призначення конденсатовідвідника – відводити конденсат і не пропускати пару. Конденсатовідвідник (конденсатовідвідник поплавковий, конденсатовідвідник термодинамічний та ін) - енергозберігаючий пристрій, що є автоматичним клапаном. Якщо умови у всіх типах теплообмінного обладнання були б однакові, то закономірно було б використовувати лише один тип відводника конденсату для всіх застосувань. На практиці, однак, цього не відбувається, і конденсатовідвідник, який ідеально підходить для дренажу парової сорочки варильного котла, не працюватиме ефективно на паровій батареї. Тому для різного типу обладнання пропонуються різні (на кшталт) конденсатовідвідники.

Вибір конденсатовідвідників

Не існує універсального конденсатовідвідника, який підходив би на всі випадки життя. Тому необхідно чітко представляти принцип роботи всіх типів конденсатовідвідників, щоб зробити правильний вибір.

Дуже часто нехтують тим фактом, що ефективність будь-якого теплового обладнання, зрештою, залежить від організації конденсатовідведення.

Вибір конденсатовідвідника залежить від типу обладнання та заданих умов експлуатації. Цими умовами можуть бути коливання робітника
тиску, навантаження, а також протитиск на конденсатовідвіднику. Крім цього, можуть бути поставлені умови корозійної стійкості.
гідроударам та замерзанню, а також випуску повітря під час пуску системи.

Випуск повітря

Під час пуску КВ повинен мати можливість випускати повітря. Доки повітря не витіснений, пара не може увійти в паровий простір, і процес прогріву займає тривалий час зі збільшенням втрат і зниженням ефективності установки.

Видалення конденсату.

Випустивши повітря, КО повинен відводити конденсат. Якщо паровий простір замало і продуктивність критична, то конденсат має бути видалений негайно за температури пари. Одна з основних причин зниження продуктивності теплової установки - це її затоплення конденсатом через неправильний вибір КО.

ТИПИ КОНДЕНСАТОВІДВІДЧИКІВ

Існує чотири основні типи конденсатовідвідників:


Термостатичні
Цей тип конденсатовідвідників визначає різницю температур пари та конденсату. Чутливим елементом є термостат чи капсула. Перш, ніж конденсат буде відведений, він повинен бути охолоджений до температури нижче температури сухої насиченої пари.

Механічні (поплавкові)
Принцип дії цих конденсатовідвідників заснований на різниці щільності пари та конденсату. Клапан приводиться в дію поплавцем чи склянкою.


Термодинамічні
Основним елементом конденсатовідвідників цього є простий диск. Їхня робота заснована на різниці швидкостей конденсату і пари при протіканні в зазорі між сідлом і диском. При проходженні пари швидкість зазору під диском збільшується з відповідним падінням тиску - клапан закривається.


Конденсатовідвідники змішаного типу.

Ця група складається з конденсатовідвідників, які не можуть бути віднесені до жодної з перерахованих вище груп (наприклад біметалічні).