Nav view search

Навигация


Поживні насоси для парових котлів


 

Живлення парових котлів – одне з головних завдань під час експлуатації. Найчастіше неправильно підібрані поживні насоси призводять до аварійних ситуацій у котельні, і не рідко до розриву барабанів, які перебувають під тиском.

ТОВ «ТПК «ТЕПЛОТЕРМ» одна з перших компаній, фахівці якої почали проводити заміну ненадійних поршневих насосів (марки АН та ПН) на парових котлах Е-1/9, Е-1,6/9, Е-2,5/9 та багатоступінчастих горизонтальних (марки ЦНСГ) на парових котлах паропродуктивністю від 4,0т.п./год. і вище.

Конструкція поршневих насосів потребує періодичного ремонту, що спричиняє часті зупинки виробництва та купівлі запасних частин. А багатоступінчасті горизонтальні насоси типу ЦНСГ, встановлювалися за типовими проектами котелень з великим запасом, зважаючи на відсутність широкого типорозмірного ряду насосів, що тягне в даний час «ОРГОМНИЙ» перевитрата електроенергії.

Так, наприклад, на парових котлах ДЕ (ДКВР)-6,5 за проектом встановлювалися живильні насоси з потужністю електродвигуна 30,0 кВт. В даний час багато виробництва працюють не на повну потужність і при роботі навіть одного котла споживається 30,0 кВт, коли потужність електродвигуна імпортного аналога живильного насоса становить не більше 7,5 кВт з урахуванням роботи котла на номінальній продуктивності та запасом 20%. За сьогоднішньої ринкової вартості електроенергії терміни окупності нових насосів не перевищать одного року, після чого буде лише економія.

ТОВ «ТПК «ТЕПЛОТЕРМ» пропонує Замовникам звернути увагу на ці фактори та зробити заміну ненадійних насосів. Фахівці компанії завжди раді допомогти у підборі поживних насосів (поживний насос парового котла), виходячи з вимог кожного конкретного Замовника. Насоси для парових котлів паропродуктивністю до 16,0т.п./год завжди є в наявності на складі.

Для гарантування нормального живлення котлів, та відповідно до Правил, на парові котли необхідно встановлювати основний та резервний живильний насос парового котла.

У наведеній нижче таблиці наведено основні типорозміри насосів “Lowara” (Італія) для парових котлів виробництва серії "Е", "ДЕ", "КЕ" та "ДКВр".

 

Найменування котла Найменування пропонованого насоса Потужність двигуна насоса Технічні характеристики насосу
Котел парової серії Е-1,0-0,9 Lowara(Італія) 1SV19 1,1 кВт завантажити
Котел парової серії Е-1,6-0,9 Lowara(Італія) 3SV19
2,2 кВт завантажити
Котел парової серії Е-2,5-0,9
Котел паровий ДКВр, ДЕ та КЕ-4,0 Lowara(Італія) 5SV25 4,0 кВт завантажити
Котел паровий ДКВр, ДЕ та КЕ-6,5 Lowara(Італія) 10SV18 7,0 кВт завантажити
Котел паровий ДКВр, ДЕ та КЕ-10 Lowara(Італія) 15SV13 11 кВт завантажити

 

Правильно підібраний поживний насос парового котла - запорука надійної та економічної роботи Вашої котельні!