Nav view search

Навигация


ВОДОТРУБНІ ТА ЖАРОТРУБНІ ПАРОВІ КОТЛИ

ТОВ "ТВК "ТЕПОРТЕРМ" пропонує парові котли серії "Е", "ДЕ", "КЕ" та "ДКВр" які належать до типу вертикально-водотрубних двобарабанних котлів з природною циркуляцією та призначені для вироблення насиченої пари з абсолютним тиском до 1,4 МПа і паропродуктивністю до 20 тонн пари на годину Також наше підприємство пропонує парові котли жаротрубної конструкції серії "Е(КП)", дані котли призначені для вироблення насиченої пари з абсолютним тиском до 1,3 МПа та паропродуктивністю до 3 тонн пари на годину, а також котли IVAR(Італія) з паропродуктивністю до 20 тонн пари на годину з тиском від 0,98 до 14,7 бар.

           
           

 


           
           

 

Парові котли серії "Е" та "Е(ДЕ)" належать до типу водотрубних котлів і працюють під розрядженням, що суттєво відрізняє їх від жаротрубних парових котлів Viessmann(Німеччина) та парових котлів IVAR(Італія).

Водотрубні парові котли серії "Е", "Е(ДЕ)" і "Е(КЕ)" можуть працювати на природному та зрідженому газі, важкому та легкому рідкому паливі, біопаливі, пелеті, лушпинні насіння гречки, лушпиння насіння соняшника, кам'яному та бурому вугіллі.

Жаротрубні парові котли IVAR(Італія) та котли "Е(КП)" працюють на природному та зрідженому газі, а також легкому рідкому паливі(дизель).

Парові котли серії "Е", "Е(ДЕ)", "Е(КЕ)", "Е(КП)" та котли IVAR(Італія) зарекомендували себе як надійне та економічне обладнання з терміном служби не менше 15 років.

Окрім постачання парових котлів Компанія "ТЕПЛОТЕРМ" пропонує розробити проект котельні з паровими котлами. Окрім розробки проекту котельні, Компанія " ТЕПЛОТЕРМ " може допомогти Замовнику пройти всі необхідні експертизи. Після проходження експертиз ми пропонуємо Замовникам скористатися послугами з монтажу парових котлів, а також допоміжного обладнання (монтаж водопідготовки, монтаж насосів, монтаж атмосферного деаератора, при необхідності монтаж теплообмінників пластинчастих, монтаж теплообмінників пароводяних, монтаж регуляторів тиску пари, монтаж регуляторів температури та ін.) .

 

завантажити короткий опис та характеристики парових котлів

 

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ДОПОМІЖНЕ ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ ПАРОВИХ КОТЛІВ: