Nav view search

Навигация


Клапана з приводами

Компанія ARI-Armaturen (Німеччина) виготовляє широкий спектр промислових регулюючих клапанів. Клапани придатні до застосування для різних високотемпературних робочих середовищ, таких як: пара, термальне масло, а також охолоджені розчини, гаряча та перегріта вода, інші нейтральні та агресивні рідини та газ.

ТПК «Теплотерм» пропонує регулюючі клапани виробництва ARI-Armaturen (Німеччина) з приводами ARI-Armaturen: ARI-Premio та DP; а також AUMA (в основному для великих діаметрів) та FR2 (зі зворотною пружиною).

 

               

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ КЛАПАНІВ:

Дросельний вузол клапана виконується з нерозвантаженим параболічним затвором з подачею робочого середовища "під затвор", що забезпечує надійну роботу навіть у забруднених робочих середовищах. Можливе виконання клапана з розвантаженим тиском затвором (опція). Застосовуються також V - образні та перфоровані затвори (при необхідності зменшення рівня шуму та запобігання кавітації при великих перепадах тиску). Ущільнення затвор/сідло – метал/метал (стандарт), метал/еластомер (опція).

Характеристики регулювання - рівновідсоткова або лінійна (на вибір) для двоходових і лінійна для триходових клапанів відповідно. Відношення між найменшою та найбільшою регульованою витратою 1:50 для двоходових та 1:30 для триходових клапанів. Триходові клапани виробляються змішувального та роздільного типів.

Клас герметичності запірних клапанів 1, за стандартом DIN3230 - 3 (протікання повністю відсутня) або IV за стандартом DIN EN1340 (протікання становить 0,01% від Kvs), при спеціальному замовленні протікання може бути знижена в 2 рази.

За конструкцією двоходові клапани поділяються на стандартні (Арт.440/441) та з підвищеною надійністю (Арт.470/471). Конструкція останнього дозволяє замінювати затвор, шток і сідло в процесі експлуатації незалежно один від одного і рекомендується для застосування в забруднених і в'язких середовищах.

Застосовується різні конструкції ущільнення штока: пружна манжета з PTFE, ущільнення графіту, сильфон з аустенітної нержавіючої сталі 1.4571.

Матеріали: корпус - сірий чавун EN-JL1040, міцний чавун EN-JS1049, лита сталь 1.0619+N, кислостійка нержавіюча сталь 1.4408; затвор, шток, втулки сідла – нержавіючі сталі різних марок.

Номінальний тиск: PN16, PN25, PN40, PN63, PN100, PN160

Температура робочого середовища: -60...+550°С (залежно від матеріалу корпусу, типу ущільнення штока та вузла затвор/сідло).

 

ПРИВОДИ РЕГУЛЮЮЧИХ КЛАПАНІВ

                   

 

Електричний редукторний привід ARI-Premio лінійної дії, компактної конструкції, має тепловий захист, кінцеві вимикачі, підготовку для встановлення різних додаткових пристроїв, керування трипозиційним (стандарт) або аналоговим (при комплектації позиціонером). Може комплектуватись вбудованим контролером для регулювання температури.

Клас пиловологозахисту IP65. Режим роботи, що допускається, 100% часу при безперервній роботі, 80% - при переривчастій роботі, до 1200 включень на годину, зусилля на приводі 2,2/5,0/12,0/15,0 kH. Має вбудований ручний дублер.

Пневматичні приводи DP мембранного типу, односторонньої дії (пружина закриває або відкриває клапан, на вибір). Мають широкий набір пружин, які забезпечують різні зусилля перестановки Комплектується ручним дублером та іншими аксесуарами, в тому числі позиціонерами, як опція.

 

ТПК «Теплотерм» пропонує такі типи клапанів:

  • двоходові запірні;
  • двоходові регулюючі;
  • триходові регулюючі;
  • клапана періодичного продування парових котлів;

 

Для підбору клапана просимо заповнювати опитувальні листи та направити спеціалістам ТПК «Теплотерм».